Tehotenské, rodinné a iné príležitostné fotenie

Pekné umelecké fotky do rodinných albumov pre Vás, Vaše lásky, pre babku, dedka, proste pre kohokoľvek, možno len pre potešenie vlastnej duše. Fotenie, ktoré nezvykne trvať viac ako hodinku sa stretáva s čoraz väčšou obľubou. 


Tehu – tehuľkovské – tehotenské fotenie v očakávaní

Pri tomto fotení sa zameriavam na množstvo emócií skrytých, kedy ženy túžobne očakávajú príchod kopajúceho zázraku, ktorý nosia pod srdcom. Pocity otcov, ktorí rozpačito len domnienkami zisťujú, čo asi žena prežíva. Túžobné očakávanie prírastku do rodiny plnej lásky. Fotenie vonku, vnútri, jemné nežné detaily, či kúsky obnaženého guľatého bruška… To všetko k tomu patrí, ako si to želáte.


Rodinné fotenie

Chvíle, ktoré trávite spolu ako rodina, sú výnimočné spoločným putom, láskou, ktorú zdieľate. Zachytiť ich vo fotografiách ako deti rastú a dospievajú, tak tie okamihy, budete rokmi oprašovať a hľadať v albumoch, lebo tieto momenty sa už viac nezopakujú. Hrať sa na ihrisku, smiať počas prechádzky, ako len chcete. Pôjde to.


Príležitostné fotenie

Štvrtý rozmer po výške, šírke a hĺbke je čas. Čas je obrovský pán a neúprosný. Zachytiť čas vo fotografiách je kúzlo. Vždy keď máte chuť, uchovať čas vášho života, neváhajte spraviť fotografiu. Lebo fotky, ktoré uchovajú čas, ktorý je pre Vás dôležitý, ostane vo fotkách večnou pamiatkou. Fotiť vonku, vnútri, vonku, teba, jeho, vás, ono to, je to jedno, viem ako nato, viem, čo mám robiť a rád zdokumentujem, čo treba.


Sledujte moju prácu, alebo ma kontaktujte na sociálnych slieťach, prípadne si overte voľný termín: