Ponuka

 • Svadobné fotenie

  – je podmienené spoločným stretnutím, ktoré beriem ako nezáväzné stretnutie, pokiaľ nedôjde na podpísanie zmluvy a následne uhradenie rezervačného poplatku. Po splnení týchto dvoch podmienok, je termín záväzne rezervovaný. Ak si teda vyberiete moje foto služby pre Váš veľký deň, dohodneme si, ktoré časti svadby si prajete fotiť. Zladíme si časovanie a postup. Prípadne nezrovnalosti v organizácií vyriešime. Na základe dlhoročných skúseností s fotením svadieb Vám môžem byť nápomocný pri doplnení služieb, prípadne koordinácií toku udalostí počas svadobného dňa. Samotné fotenie svadobného dňa pozostáva z týchto častí, ktoré beriem ako samostatné celky, tie si môžete kombinovať podľa svojich požiadaviek, ktoré si vopred zadefinujeme:

  • Svadobné portréty – jedná sa o umeleckú časť, jedna z najkrajší a zároveň aj najkreatívnejších častí celého fotenia. V tejto časti Vám vyhotovím 50 a viac fotografií.
  • Svadobné prípravy – nie len nevesty, ale aj ženícha. Jedného, či druhého. či oboch je na Vás. Táto časť obsahuje 50 a viac fotografií.
  • Svadobný obrad – kostol, slávo brána, matrika, úrad, či len tak… Ktorékoľvek miesto je čarovné a preto v tejto časti odovzdávam 100 a viac fotografíí.
  • Svadobná hostina / zábava – veľmi individuálna časť. Všetko závisí od programu, ktorý na hostine budete mať, počtu hostí a samotnej zábavy. Momentov počas celého priebehu sa nazbiera a preto fotografií v tejto časti je vždy viac ako 200.
  • Fotenie celej svadby – je najčastejšou požiadavkou, ktorú riešim v podstate od apríla až do novembra. Odovzdanie fotografií garantujem do 90 dní od fotenia, aj napriek tomu, že tento komplexný balík obsahuje vyše 500 fotografií. V tomto balíku, okrem zaslania elektronických fotografií, odovzdávam originály aj v štýlovej pamätnej krabičke na USB kľúči a s 25 kusmi vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm.  
Spomienka na svadbu. Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin
Hotové svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin USB kľúč horná Nitra
Rodinné a príležitostné fotenia Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Rodinné a príležitostné fotenia Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

 • Príležitostné fotenie

  Čoraz viac sa stretávam s požiadavkou na súkromné profesionálne fotenie. Aj v dnešnej dobe smartphonov je o fotenie technicky a štýlovo aranžovaných fotografií veľký záujem. Príležitostné fotenie je skôr o kreativite, nápaditosti a emóciách. Tento hravý umelecký zážitok z fotenia odovzdávam v elektronickej podobe 30 kusov fotografií. Najčastejšie požiadavky príležitostného fotenia by sa dali rozdeliť do 3 kategórií:


 • Stužková slávnosť

  Samozrejme v mojom portfóliu nechýba ani stužková slávnosť, prvé sväté prijímanie, birmovka, či pasovanie prvákov. Počet fotografií je tu rozdielny v závislosti od počtu detí, maturantov…


 • Firemné, promo…

  Všetko je závislé od požiadaviek klienta. Neváhajte ma osloviť, verím, že nájdeme cestu za spoločnou spoluprácou.


Google recenzie

Petra Chymova
Petra Chymova
2022-12-16
Maťko je už náš rodinný fotograf. Fotil každú dôležitú etapu v našich životoch. Maťko je zodpovedný, milý, má profesionálny prístup. Je s ním skvelá komunikácia a splnil nám všetko, čo sme si vždy priali. Maťka odporúčame všetkými desiatimi, pretože jeho práca je dokonalá. My sa už tešíme na ďalšie spoločné fotenie.♥
Tomas Tomas
Tomas Tomas
2022-12-01
Kreatívny fotograf so zodpovedným prístupom, ktorý dodržiava dohody. Portrétové fotenie bolo zábavné a momentky pohotovo zachytené.
Kristína Fiala Pračková
Kristína Fiala Pračková
2022-10-27
Najlepší fotograf na svete ❤️❤️ za mňa absolútna jednotka ✔️?. Martina odporúčam všetkými desiatimi ? . Práca výborná, skvelý prístup a človek fantastický na jedničku ???.. Budúce nevesty ak chcete naozaj krásne fotky musíte mať tohto najšikovnejšieho pána ? Ďakujeme milý Maťo za krásne spomienky vo fotkách ❤️
Lenka Gabrišová
Lenka Gabrišová
2022-08-08
Martin je skvelý fotograf pre vašu svadbu alebo inú významnú udalosť. S profesionálnym prístupom a vybavením spoľahlivo zachytí tie najkrajšie momenty, a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam v odbore odporučí nielen krásne miesta, ale poskytne cenné rady aj začiatočníkom v pózovaní tak, aby sa pre nich fotenie stalo zábavou? Príjemné vystupovanie, rýchle a profesionálne spracovanie a dodanie fotiek sú samozrejmosťou. Na svadbe sme o ňom pomaly ani nevedeli, pritom pôsobivo zachytil všetky dôležité momenty a aj vďaka nemu bolo pre nás párové fotenie nezabudnuteľným zážitkom v nádhernej scenérii. Ďakujeme Martin ?
Petra Minich
Petra Minich
2022-08-07
Veľmi príjemné jednanie, vždy dodrží termín dodania. Spoľahlivosť a moderné spracovanie fotografií. Vždy dochvíľný s priateľským vystupovaním. Svadobné, rodinné či príležitostné fotenie za prijateľnú cenu. Vie sa prispôsobiť aj veľa miest odporučiť.
Lucka Píšová Mellová
Lucka Píšová Mellová
2022-06-14
Ďakujeme Martinovi za profesionálny prístup a zachytenie najkrajších momentov našej svadby a rodiny. Odporúčame všetkými desiatimi ?
Daniela Hoferová
Daniela Hoferová
2022-06-08
Dakujeme za profesionálne nafotene promo našej prevádzky a nádherné rodinné fotky. Pan fotograf je veľmi priateľský, ochotný a spoľahlivý človek. ?
Veronika Madajová
Veronika Madajová
2021-09-17
Ďakujeme za profesionálny prístup, priateľskú spoluprácu ale hlavne za fotky z našej svadby, ktoré nám budú pripomínať ten nádherný deň. Fotky sú úžasné, výborná kvalita a tie momentky ...??? Určite odporúčam . Šikovný, milí a profesionálny. Ďakujeme ešte raz.
Sledujte moju prácu, alebo ma kontaktujte na sociálnych slieťach, prípadne si overte voľný termín: