Ponuka

 • Svadobné fotenie

  – je podmienené spoločným stretnutím, ktoré beriem ako nezáväzné stretnutie, pokiaľ nedôjde na podpísanie zmluvy a následne uhradenie rezervačného poplatku. Po splnení týchto dvoch podmienok, je termín záväzne rezervovaný. Ak si teda vyberiete moje foto služby pre Váš veľký deň, dohodneme si, ktoré časti svadby si prajete fotiť. Zladíme si časovanie a postup. Prípadne nezrovnalosti v organizácií vyriešime. Na základe dlhoročných skúseností s fotením svadieb Vám môžem byť nápomocný pri doplnení služieb, prípadne koordinácií toku udalostí počas svadobného dňa. Samotné fotenie svadobného dňa pozostáva z týchto častí, ktoré beriem ako samostatné celky, tie si môžete kombinovať podľa svojich požiadaviek, ktoré si vopred zadefinujeme:

  • Svadobné portréty – jedná sa o umeleckú časť, jedna z najkrajší a zároveň aj najkreatívnejších častí celého fotenia. V tejto časti Vám vyhotovím 50 a viac fotografií.
  • Svadobné prípravy – nie len nevesty, ale aj ženícha. Jedného, či druhého. či oboch je na Vás. Táto časť obsahuje 50 a viac fotografií.
  • Svadobný obrad – kostol, slávo brána, matrika, úrad, či len tak… Ktorékoľvek miesto je čarovné a preto v tejto časti odovzdávam 100 a viac fotografíí.
  • Svadobná hostina / zábava – veľmi individuálna časť. Všetko závisí od programu, ktorý na hostine budete mať, počtu hostí a samotnej zábavy. Momentov počas celého priebehu sa nazbiera a preto fotografií v tejto časti je vždy viac ako 200.
  • Fotenie celej svadby – je najčastejšou požiadavkou, ktorú riešim v podstate od apríla až do novembra. Odovzdanie fotografií garantujem do 90 dní od fotenia, aj napriek tomu, že tento komplexný balík obsahuje vyše 500 fotografií. V tomto balíku, okrem zaslania elektronických fotografií, odovzdávam originály aj v štýlovej pamätnej krabičke na USB kľúči a s 25 kusmi vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm.  

 • Príležitostné fotenie

  Čoraz viac sa stretávam s požiadavkou na súkromné profesionálne fotenie. Aj v dnešnej dobe smartphonov je o fotenie technicky a štýlovo aranžovaných fotografií veľký záujem. Príležitostné fotenie je skôr o kreativite, nápaditosti a emóciách. Tento hravý umelecký zážitok z fotenia odovzdávam v elektronickej podobe 30 kusov fotografií. Najčastejšie požiadavky príležitostného fotenia by sa dali rozdeliť do 3 kategórií:


 • Stužková slávnosť

  Samozrejme v mojom portfóliu nechýba ani stužková slávnosť, prvé sväté prijímanie, birmovka, či pasovanie prvákov. Počet fotografií je tu rozdielny v závislosti od počtu detí, maturantov…


 • Firemné, promo…

  Všetko je závislé od požiadaviek klienta. Neváhajte ma osloviť, verím, že nájdeme cestu za spoločnou spoluprácou.


Sledujte moju prácu, alebo ma kontaktujte na sociálnych slieťach, prípadne si overte voľný termín: