Ponuka

 • Svadobné fotenie

  – je podmienené spoločným stretnutím, ktoré beriem ako nezáväzné stretnutie, pokiaľ nedôjde na podpísanie zmluvy a následne uhradenie rezervačného poplatku. Po splnení týchto dvoch podmienok, je termín záväzne rezervovaný. Ak si teda vyberiete moje foto služby pre Váš veľký deň, dohodneme si, ktoré časti svadby si prajete fotiť. Zladíme si časovanie a postup. Prípadne nezrovnalosti v organizácií vyriešime. Na základe dlhoročných skúseností s fotením svadieb Vám môžem byť nápomocný pri doplnení služieb, prípadne koordinácií toku udalostí počas svadobného dňa. Samotné fotenie svadobného dňa pozostáva z týchto častí, ktoré beriem ako samostatné celky, tie si môžete kombinovať podľa svojich požiadaviek, ktoré si vopred zadefinujeme:

  • Svadobné portréty – jedná sa o umeleckú časť, jedna z najkrajší a zároveň aj najkreatívnejších častí celého fotenia. V tejto časti Vám vyhotovím 50 a viac fotografií.
  • Svadobné prípravy – nie len nevesty, ale aj ženícha. Jedného, či druhého. či oboch je na Vás. Táto časť obsahuje 50 a viac fotografií.
  • Svadobný obrad – kostol, slávo brána, matrika, úrad, či len tak… Ktorékoľvek miesto je čarovné a preto v tejto časti odovzdávam 100 a viac fotografíí.
  • Svadobná hostina / zábava – veľmi individuálna časť. Všetko závisí od programu, ktorý na hostine budete mať, počtu hostí a samotnej zábavy. Momentov počas celého priebehu sa nazbiera a preto fotografií v tejto časti je vždy viac ako 200.
  • Fotenie celej svadby – je najčastejšou požiadavkou, ktorú riešim v podstate od apríla až do novembra. Odovzdanie fotografií garantujem do 90 dní od fotenia, aj napriek tomu, že tento komplexný balík obsahuje vyše 500 fotografií. V tomto balíku, okrem zaslania elektronických fotografií, odovzdávam originály aj v štýlovej pamätnej krabičke na USB kľúči a s 25 kusmi vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm.  
Spomienka na svadbu. Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin
Hotové svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin USB kľúč horná Nitra
Rodinné a príležitostné fotenia Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

Rodinné a príležitostné fotenia Svadobné portréty, svadobné fotografie, pamiatka zo svadby Minmar Photography Minich Martin

 • Príležitostné fotenie

  Čoraz viac sa stretávam s požiadavkou na súkromné profesionálne fotenie. Aj v dnešnej dobe smartphonov je o fotenie technicky a štýlovo aranžovaných fotografií veľký záujem. Príležitostné fotenie je skôr o kreativite, nápaditosti a emóciách. Tento hravý umelecký zážitok z fotenia odovzdávam v elektronickej podobe 30 kusov fotografií. Najčastejšie požiadavky príležitostného fotenia by sa dali rozdeliť do 3 kategórií:

  • Tehotenské fotenie 
  • Rodinné fotenie
  • Portréty na želanie

 • Stužková slávnosť

  Samozrejme v mojom portfóliu nechýba ani stužková slávnosť, prvé sväté prijímanie, birmovka, či pasovanie prvákov. Počet fotografií je tu rozdielny v závislosti od počtu detí, maturantov…


 • Firemné, promo…

  Všetko je závislé od požiadaviek klienta. Neváhajte ma osloviť, verím, že nájdeme cestu za spoločnou spoluprácou.


Google recenzie

Jana Dudášová
Jana Dudášová
13 Apríl 2024
Veľmi dobrá skúsenosť, fotograf milý a ústretový, s fotkami som veľmi spokojná. Odporúčam a neváham si ho zajednať znovu pri ďalšej príležitosti. Ďakujem
Michal Francisti
Michal Francisti
25 Marec 2024
Chceme veľmi pekne poďakovať Martinovi za jeho profesionálny prístup pri našom prvom foteni a urcite nebude posledné
Simona Kubjatková
Simona Kubjatková
8 November 2023
Výborná skusenosť, fotky sú krásne, kvalitné, pekne upravené...veľmi príjemný prístup, ochota, trpezlivosť. Veľmi pekne ďakujeme a vrelo odporúčame každému, kto chce zachytiť výnimočné momenty. S fotením portrétov aj rôznych momentiek z nášho svadobného dňa sme boli maximálne spokojní. :)
Eva Kršiaková
Eva Kršiaková
6 Október 2023
Martina nám doporučila bratova priateľka a sme za to nesmierne vďační. Fotenie svadobného obradu aj portrétov prebehlo na jedničku, dal nám kopec skvelých tipov, aby sme na fotkách vypadali dobre, ukazoval ako a kam sa máme pozerať a čo robiť, takže aj ja, extrémne nefotogenický človek, mám kopec nádherných fotiek :) Naviac mal trpezlivosť s našim, v tej dobe 3 mesačným synčekom, takže sme si fotenie vskutku užívali :) Rýchly, flexibilný, komunikatívny, príjemný, ľudský, fotky nádherne upravené - doporučujeme všetkými desiatimi. Moc ďakujeme :)
Miroslava Čavojská
Miroslava Čavojská
6 Október 2023
Ahojte, sme veľmi radi že na zákláde odporúčaní sme si vybrali pána Martina Minicha. Krásne svadobné fotky nám spravil. Spolupráca bola profesionálna a veľmi príjemná. Krásne svadobné portréty nám spravil ❤️❤️ Sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme ešte raz. Určite odporúčám. 😊
Margita Vanovčanová
Margita Vanovčanová
25 September 2023
Martina ako fotografa určite odporúčam. Výborne komunikoval, prišiel načas a pripravený. Fotili sme sa 4 spolužiačky z gymnázia viac ako 20 rokov po maturite. Martin perfektne navnímal, čo chceme zachytiť. A spravil nám veeeeľa fotiek :-) Fotenie sme si užívali, bola to pre nás veľká zábava a rady na to aj s odstupom času spomíname. Ak chcete pekné, nepreumelkované a prirodzené fotky, také, na ktoré sa s chuťou budete pozerať zas a znova, neváhajte sa mu ozvať.
Dominika Gajdošová (Bugárová)
Dominika Gajdošová (Bugárová)
7 September 2023
Krásne svadobné fotky a výborná spolupráca. Sympatický a skúsený fotograf. Dodržiavanie termínov. Ďakujeme :)
Miroslava Hraskova
Miroslava Hraskova
27 August 2023
Vyborna spolupraca, profesionalny pristup a priatelska komunikacia. S manzelom Martina len a len odporucame. Niekolko dni pred svadbou sme dostali od Martina cenne rady k foteniu, co bolo velmi dolezite. Ludsky pristup a napomocnost odlahcili moje napatie pred svadbou. Od priprav, portretoveho fotenia cez obrad az po fotenie volnej zabavy bol v plnom nasadeni, aby zachytil tie najlepsie zabery. Dakujeme Martin. Fotkam sa tesime :)
Nika Tomová
Nika Tomová
4 Jún 2023
Sme veľmi radi že sme v odporúčaniach od známych narazili práve na teba. Komunikácia bola profesionálna, rýchla a na úrovni. Fotenie obradu a príprav prebehlo hladko a podľa plánu, ale čakalo nás ešte jedno veľké rozhodnutie. Kde budeme fotiť svadobné portréty? Padli rôzne návrhy, ale kto by to bol povedal že skončíme v Hallstatte 😀. Samozrejme ti patrí veľká vďaka za to, že si na to pristál a umožnil nám zvečniť túto jedinečnú chvíľu. Fotenie sme si veľmi užili, nápady si mal úžasne a tvoja kreativita hovorila o tvojich rokoch skúseností. Našli sme svojho rodinného fotografa ♥️
Hana Fűrbach
Hana Fűrbach
7 Marec 2023
Jeden úžasný, ústretový, ochotný, vždy usmiaty fotograf. Jeho práca je raj pre oči. Vždy vedel aj mňa pevnejsiu ,,naštelovať,, tak aby fotka vyzerala úplne dokonalo a páčim sa na nich sama sebe. Ďakujeme Ti Matko za úžasnú prácu. Bolo nám cťou. Odporúčam všetkým nevestickam, rodinkam...proste každému.
Sledujte moju prácu, alebo ma kontaktujte na sociálnych slieťach, prípadne si overte voľný termín: